Strona główna · FORUM · FOTO galeria · Wyniki zawodów · Download ( wyniki ) · Dodaj newsaKwiecień 21 2018 18:56:34
Nawigacja
Strona główna
FORUM
FOTO galeria
Wyniki zawodów
Download ( wyniki )
Kontakt
Szukaj

Dodaj newsa
Dodaj link
FAQ
Użytkowników Online
Gości Online: 2
Brak użytkowników Online

Zarejestrowanych: 32530
Ostatni zarejestrowany: GetSpetle
Zdjęcia z Mistrzostw Polski Juniorów

I wreszcie mamy co pokazać i na co zaprosić bywalców tej strony.
Dzisiaj zdjęcia ( ponad 1000 ) z pierwszego i części trzeciego dnia Mistrzostw Polski Juniorów w Toruniu. Zapraszamy do oglądania. Niebawem obiecujemy nastę
Link podajemy niżej w " czytaj więcej "
Ostatnia seria zdjęć z OOM

Foto Andrzej Kłódkowski
Zapraszamy do zapoznania się z ostatnią serią zdjęć z OOM w Bydgoszczy. Jest ich sporo bo blisko tysiąc. Mam nadzieje, że nie padną nam serwery ;). Zdjęcia można obejrzeć POD ADRESEM TYM JEST GALERIA. I przypominamy jeszcze, że na galerie z drugiego dnia można traficz przez ten link Galeria DRUGIEGO dnia
.
Za niedługo jeśli będzie zainteresowanie będą zdjęcia z MPJ w Toruniu.
Mistrzostwa Polski Juniorów
Niebawem będą w serwisie zdjęcia z Mistrzostw Polski Juniorów jakie w ten weekend odbywają się Toruniu. Zapraszamy
*
*
*
*
*
ZAPRASZAMY
Pierwsze dzień OOM w fotografii

Zamieszczamy fotografie z pierwszego dnia OOM. Zdjęcia są w FOTO galerii ale tu jak widzimy mogą być pewne problemy z otwieraniem zdjęć ale miejmy nadzieje ze będą one sporadyczne.
Jak będą trudności zapraszamy do tej galerii GALERIA FOTO - OOM 1
lub też w drugiej galerii Druga galeria zdjeć z pierwszego dnia GALERIA FOTO - OOM 2
Zdjęcia z ostatnich konkurencji pierwszego dnia można zobaczyć tutaj Druga galeria zdjeć z pierwszego dnia GALERIA FOTO - OOM 3
W sprawie zdjęć proszę pisać na adres sklep@lekkoatletyka.com.pl Postaramy się jak najszybciej odpowiedzieć na e-miale Zdjęcia w wersji tradycyjnej ( papierowej ) lub elektronicznej można otrzymać jedynie przez ich zakup. O tym jakiej są jakości można przekonać się już po tych miniaturkach a pod tym linkiem zamieszczamy jedno w praie oryginalnym rozmiarze ZDJĘCIE W ORYGINALNYCH ROZMIARACH

ps. Co do zdjęć to naprawdę polecam wywołać w ramkę plus paspartu ( nie żeby były to wielkie dzieła sztuki ) ale w takiej oprawie całkiem nieżle będą się prezentować. To nie to samo co ekran komputera proszę mi wierzyć.
.............i po OOM

Trzy dni zmagań wiele rekordów życiowych i być może medal który jest ukoronowanie ciężkiej całorocznej pracy. Wszystkim gratulujemy i mam nadzieje ze jesteście tak zadowoleni ze startu jak Andrzej Siódmiak ( na zdjęciu )z LKS Stal Mielec ( IV miejsce na 3000 m ).
Zdjęcia z OOM będziemy zamieszczać jak najszybciej tylko będzie to możliwe.

Zapraszamy również na FORUM do TEMAT o OOM w Bydgoszczy
Jeśli ktoś nie jes jeszcze zarejestrowany to proszę się rejestrować. Niestety trzeba poczekać troszkę na aktywację konta przez administratora FORUM

ps. Co do zdjęć to naprawdę polecam wywołać w ramkę plus paspartu ( nie żeby były to wielkie dzieła sztuki ) ale w takiej oprawie całkiem nieźle będą się prezentować. To nie to samo co ekran komputera proszę mi wierzyć.

Poszukujemy zawodnika ze sztafety 4x400 z numerem 533 z PREFBET Śniadowo i zawodniczki z biegu na 3 km o numerze startowym 642 z klubu AKL URsynów Warszawa i Andrzeja Siódmiaka ( na zdjęciu )z LKS Stal Mielec. Czekają zdjęcia ( gratisowe ) w wersji dużej oryginalnej.

OOM w Bydgoszczy

Wszystkich uczestników OOM zapraszamy niedlugo do galerii zdjęć z tej imprezy. Od razu musimy uprzedzić ze nie będzie zdjęć z soboty ( tz będa ale tylko te konkurencje które odbyły się do godziny 11.15 ). Będą zdjęcia z piątku i niedzieli. Osoby, które chcą posiadać zdjęcia z tej imprezy prosimy o kontakt. W mailu prosimy o podanie konkurencji, numeru startowego .

Czytaj wiecej .....
Torpeda w przygotowania ....
PRZEGLĄD PRASY. PZLA w ostatniej chwili odwołał obóz w japońskich górach, gdzie polscy biegacze mieli szlifować formę przed rozpoczynającymi się 8 sierpnia igrzyskami w Pekinie - donosi "Super Express".

- Przez złą decyzję naszych działaczy uciekają nam miejsca w olimpijskim finale - mówi Zbigniew Król, trener polskich biegaczy. Jego podopieczni mieli tak zaplanowane zgrupowania, by w Pekinie osiągnąć najwyższą formę.

- Zamiast tego mamy lecieć z Polski, czyli z nizin, do spowitego smogiem Pekinu dziesięć dni przed startem, chociaż badania medyczne wykazały, że najlepiej przybyć tam tuż przed rywalizacją - dodaje Król.

Trener Polskich biegaczy jest oburzony decyzją PZLA. - Najbardziej przykre jest to, że dosłownie w ostatniej chwili nagle dowiedzieliśmy się, że to zgrupowanie zostało wykreślone z planów szkoleniowych, które złożyliśmy pół roku wcześniej - mówi.

Jego słowom zaprzecza Henryk Olszewski, szef szkolenia PZLA, który twierdzi, że grupa o obozie w Japonii poinformowała związek w czerwcu i nie było już miejsc w ośrodku. PZLA zaproponował biegaczom dołączenie do innej grupy lecącej do ośrodka w Kochi. Król zrezygnował z tej możliwości ze względu na panujące tam upały i wielką wilgotność.

PZLA swoją decyzją najbardziej skrzywdził samych biegaczy. Lidia Chojecka, Wioletta Frankiewicz-Janowska i Paweł Czapiewski to medaliści imprez mistrzowskiej rangi i w Pekinie mieli walczyć o medale. Czapiewski sprzedał nawet swoje mieszkanie, by jak najlepiej przygotować się igrzysk.
Utrudniają walkę o medal

PRZEGLĄD PRASY. Trenerzy Anny Jesień i Anny Rogowskiej będą mieszkać poza wioską olimpijską. - Szkoda, że rzucane nam są kłody pod nogi właśnie teraz, kiedy pojawiła się duża szansa na medal - mówi w "Przeglądzie Sportowym" Paweł Jesień, trener i mąż Anny Jesień.
Jak trenuja nasi sprinterzy
"Warunki na zgrupowaniach mieliśmy bardzo dobre i nie jest prawdą, że dach przeciekał, zwłaszcza że prawie w ogóle nie padało" - ten cytat z filmu "Miś" pasuje do przygotowań polskich sprinterów przed igrzyskami w Pekinie, którzy na treningi dojeżdżają taksówkami. Wszystko przez fatalny stan kasy PZLA.

Świetna forma polskich tyczkarek przed igrzyskami


Info za www.onet.pl Foto Andrzej Kłódkowski www.lekka.eu
Bardzo dobrą obsadę miał wtorkowy mityng Super Grand Prix IAAF na Stadionie Olimpijskim w Sztokholmie. Lekkoatleci, którzy szykują się do startu w pekińskich igrzyskach, uzyskali kilka najlepszych w tym roku wyników na świecie. W zawodach błysnęły formą polskie tyczkarki.
W ostatnim przedolimpijskim teście z dobrej strony zaprezentowały się polskie tyczkarki Monika Pyrek i Anna Rogowska, które stanęły na podium.

Rogowska odpadła z rywalizacji przy 4,60 m. Natomiast Monika Pyrek walczyła najdłużej z "carycą tyczki" Jeleną Isinbajewą. Pyrek zakończyła zawody z wynikiem 4,70 m przegrywając z Rosjanką o 15 cm.
Mimo czwartego miejsca polskiej sztafety kobiet 4x100 m w mityngu Super Grand Prix IAAF w Sztokholmie, trener Tadeusz Cuch ocenił, że był to bardzo udany występ. Zwyciężył zespół złożony z reprezentantek Bahamów i Jamajki przed dwoma amerykańskimi.

Polki, które biegły w składzie: Ewelina Klocek, Daria Korczyńska (obie WKS Śląsk Wrocław), Dorota Jędrusińska (AZS Poznań) i Marta Jeschke (SKLA Sopot), uzyskały czas 43,24.

- Pomimo czwartej lokaty był to bardzo udany występ, zwłaszcza że pierwszy po wyczerpującym zgrupowaniu. Dziewczęta uzyskały najlepszy swój wynik w tym roku. Ze Sztokholmu jedziemy do Londynu by powtórzyć ten rezultat, albo uzyskać jeszcze lepszy - powiedział Tadeusz Cuch, który szykuje zawodniczki do olimpijskiego startu.

Zdaniem trenera zespół jest na bardzo dobrej drodze, chociaż - jak zaznaczył - nie jest jeszcze wszystko perfekcyjne. "Musimy poćwiczyć przekazywanie pałeczki, ale i tak dzisiaj nie było źle. Dzięki dobrym zmianom uzyskaliśmy taki wynik".

Startująca na pierwszej zmianie Ewelina Klocek miała radosną minę. "To był bardzo dobry bieg i wszystkie jesteśmy zadowolone. Teraz wiemy, że stać nas na więcej".

Zwrócić uwagę należy także na wynik polskiej sztafety 4x100 metrów. Polacy w składzie Marcin Nowak, Łukasz Chyła, Marcin Jędrusiński, Dariusz Kuć uzyskali czas 38,61 przegrywając jedynie z dwiema sztafetami ze Stanów Zjednoczonych.

Indywidualnie Łukasz Chyła (SKLA Sopot) wynikiem 10,32 zwyciężył w czwartej serii biegu na 100 m podczas mityngu Super Grand Prix IAAF na Stadionie Olimpijskim w Sztokholmie. Trzecie miejsce zajął Marcin Nowak (AZS AWF Kraków) - 10,45.

W trzeciej serii na czwartej pozycji bieg ukończył Marcin Jędrusiński (Śląsk Wrocław) - 10,41, a na szóstej Kamil Masztak (AZS AWF Poznań) - 10,57.

Polscy sprinterzy wystartują jeszcze w sztafecie 4x100 m, która będzie ostatnią konkurencją rozgrywanego od 1967 roku mityngu DN Galan.

Organizatorzy zawodów za pobicie rekordów stadionu nagradzali zawodników dziesięciokaratowymi diamentami.
Stron 3 z 46 < 1 2 3 4 5 6 > >>
Login
Nick

HasłoNie jesteś zarejestrowany?
Kliknij tutaj aby to zmienić.

Zapomniałeś hasło?
Poproś o nowe tutaj.
Losowe zdjęcie
IMG_0038001.jpg
IMG_0038001.jpg
MP w triathlonie
Shoutbox
Musisz być zalogowany by móc pisać w shoutboxie.

Qesy54DMoo
14/09/2014 18:32
[url=http://www.escrimequ
ebec.qc.ca/pic/nike-free-
3.html]nike free 3[/url] [url=http://pdx.com.tr/im
ages/nike-free-3.html]nik
e free 3[/url] [url=http://kameracantasi
.com/images/nik


Qesy54DMoo
14/09/2014 03:04
[url=http://www.friendsof
carterbarron.org/video/fa
ke-ray-bans-for-kids.html
]fake ray bans for kids[/url]


Qesy54DMoo
14/09/2014 01:34
[url=http://www.lnyp.org/
misc/free-ray-ban-vector.
html]free ray ban vector[/url]


Qesy54DMoo
13/09/2014 21:04
[url=http://www.flinnsflo
wers.com/mailinglist/fake
-ray-bans-for-cheap.html]
fake ray bans for cheap[/url]


Qesy54DMoo
13/09/2014 17:34
[url=http://wilhos.com/im
ages/designer-louis-vuitt
on.html]designer louis vuitton[/url] [url=http://cumminsengine
ering.com/images/hermes-b
irkin-uk.html]hermes birkin uk[/url] [url=http:


Archiwum
POLECA - LEKKOATLETYKA.com.pl

.profesjonalna fotografia sportowa.


Copyright © 2001-2007
Stronę monitoruje stat24

Number of online users in last 3 minutes Number of online users in last 3 minutes